| Liviu321 a întrebat:

Este cineva de aici inscris intr-un ONG? As dori sa ma inscriu si eu intr-unul. Mi-ar placea sa ajut copiii in special in activitati sportive, sa impaduresc zone unde au disparut padurile ceva de genul acesta.

3 răspunsuri:
| MariaMardare a răspuns:

Foarte buna initiativa ta, insa, aceste "institutii" sunt de obicei cu circuit inchis. Alternativa ar fi sa faci voluntariat, ai mai multe sanse. happy

| Liviu321 explică (pentru MariaMardare):

Chiar si voluntariat. Mi ar fi de mare folos daca cineva ar stii ca e nevoie undeva de voluntari.