| HLucian a întrebat:

Sunt interesat de voluntariat in cadrul IGSU sau ISUJ.voluntar SMURD mai exact, totusi ma intereseaza cat de mult timp "fura" aceasta activitate deoarece am bacul anul acesta. Cine este din Iasi de preferat sau de oriunde dar care este voluntar in cadrul unui inspectorat de acest gen sau care detine informatii care m-ar putea ajuta rog sa-mi scrie. Apreciez raspunsurile detaliate. Funda bineinteles.

1 răspuns:
| Allexander07 a răspuns:

Sfatul meu, concetrează-te pe examenul de bacalaureat, iar dupa ce ai promovat acest examen cauta-ti locatii pentru voluntariat.
Ocupa suficient timp aceste activitati de voluntariat, mai ales cele de la SMURD.