| Ghiordi a întrebat:

Știe cineva un centru de colectare a electrocasnicelor unde primești in schimb bani pe produse sau tichete de reducere la cumparaturi?
Ma interesa pentru Constanța

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cumperi o mașină de spălat și o dai pe a veche în schimb și primești reducere.

| ponturi a răspuns:

Bani nu cred că se primesc ci poate doar vouchere de reduceri la produse, în schimb Altex, Flanco, Domo au frecvent oferte în care dacă aduci un tv sau frigider ai reducerila produse din gama respectivă dar nu mai mult de 100 sau 200 lei

| Ghiordi explică (pentru ponturi):

Pai ma interesa de exemplu: eu dau o masina de spalat rufe si imi ofera un voucher ceva si eu as vrea sa cumpar un laptop...
Asta este doar un exemplu...