| cristi10grei a întrebat:

Salut vin cu o intrebare banala dar adevarata? Urmasii lui Adam si Eva s-au inmultit prin incest? si daca ai tariea sa recunosti tu ai facut incest dar sincer happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legenda asa zice ...la fel si logica.

nu, nu am facut incest, de ce as face?

| cristi10grei explică (pentru suntserios):

In copilarie toti avem cate ceva copilaresti happy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta acum vreo doi ani, cred si am primit tot felul de raspunsuri, dar nu aici, incearca la "Religie"!

Am intrebat si la ora si mi-a spus ca aia-i doar o legenda despre cum a aparut omul, ei n-au existat cu adevarat sau ceva de genu...

N-am facut asa ceva, de ce intrebi? Ai facut tu?

| cristi10grei explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu am facut varamea imi aducea multe fete cand eram mic de 9 ani si a asistat si ea la un act sexual al copilariei dar asta nu se numeste incest eram mici nu m-am atins de eahappy

| CristinaSNC a răspuns:

Pe atunci nu se considera incest. Alta modalitate de se perpetua specia nu era.

| gabriel87000 a răspuns:

Multe vrem sa stim. tainele lui
D-zeu sunt un mister.iar noi ca si oameni vrem sa stim multe dar gandirea ne e limitata.gandestete la lucruri mai uitle nu la prostii

| Taduic a răspuns (pentru gabriel87000):

Paradox, cum poți spune că ai mintea limitată atâta timp cât te gândești că o ai limitata?

| gabriel87000 a răspuns:

Ti-am dat un raspuns deja nu sunt D-zeu sa-ti raspund la intrebare si nici nu m-ar interesa asa ceva eu traiesc prezentul, trecutul nu prea ma intereseaza

| NuAmNumeStraniu a răspuns:

Salut jun