| ralu01raluca a întrebat:

Buna am 11 ani imi place de un baiat cu 3-4 ani mai mare decat mine si mi-e frica sa vorbesc cu el.De la o vreme am observat ca se uita la mine.Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Daca el s-a uitat la ine nu inseamna ca te place dar daca tu il vezi ca se uita in acea directie pe unde esti si tu si daca iti mai spune si ceva frumos crezi ca te place dar asta nu e chiar asa. Si inca cweva, nu cred ca ar trebui sa vorbesti tu prima cu el, trebuie ca orice fata sa aiba mindrie si sa nu umble dupa baieti, dar sa umble baietii dupa ele

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii place de tine

| ralu01raluca explică (pentru mona):

Mersi m-ai ajutat

| CristobalMarian a răspuns:

Probabil te place. :X

| antonia59 a răspuns:

Ti se pare...la 11 ani e normal..nu cred ca se uita cu un interes anume.