| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie de cît mai multe raspunsuri vă rog!laughing
Ce ar trebui sa fac si cum sa fiu ca să mă placă băieții?

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Fii tu insati. Daca esti falsa, vei deveni nepopulara. Inceaca sa zambest mai mult, dar nu exagerat, si sa fii amabila cu toata lumea.

| peperonies a răspuns:

Nu fi urata!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Depinde... nu avem noi(cititorii) de unde sa stim cum esti tu in realitate.Fiecarui baiat ii place un anumit gen de fata. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai da jos din haine, draga... rolling on the floor

| Dendoris a răspuns:

Sa dai jos grasimea de pe tine si sa ai mai mult de 12 ani.

| Anonima123A a răspuns:

Pai..sa nu te comporti ca o copila! Adica unora le plac fetele copilaroase! Dar nu exagera adica trebuie sa stii cand sa fi matura ca si gândire! Trebuie sa fi o fata naturală nu o "curvulita"laughing si o fata cu still