| NoLiesJustLove a întrebat:

De ce daca suntem inconjurati de prieteni si de familie totusi avem momente cand ne simtit atat de singuri? vi s-a intamplat? Mie mi se intampla acumsad

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă simt singură acum că nu mai am părinții lângă mine!
Au plecat pe un drum fără întoarcere!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Da mi s a intamplat dar asta-i viata...din cand in cand mai trecem si prin astfel de momente

| Danielita a răspuns:

Da mie una mi s-a intamplat. Chiar de curand. Te simti singur, simti ca nimeni nu iti este alaturi si ca nu este nimeni caruia sa ii pese de tine. Nu este asa.Sunt momente in care esti deprimat si gandesti negativ, de aceea vezi lucrurile in acest fel.Parerea mea pentru a iti "revenii" este sa incerci sa iesi mai des pe afara char daca acum esti ocupat cu scoala.sa incepi sa te deschizi mai mult. si. de ce nu sa iti faci un iubit/iubita sau noi prieteni alaturi de care sa te distrezi. sper ca te-a ajutat raspunsul meu. O seara buna>big grin

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Chiar asa ma simt in momentul de fata... si nu stiu ce sa mai fac sa ii multumesc pe toti, sa fie totul cat mai bine.
Dar parca cu cat ma straduiesc mai mult, cu atat iese totul mai prost.
Cu cat incerc sa vorbesc cu o persoana sa glumim, sa radem, oh go on doar probleme imi fac, si prostia mea e ca pun totul la suflet straight face
Dar intr-o zi eu sper ca totul va fi bine happy Trebuie sa gandim pozitiv

| NoLiesJustLove explică (pentru Katherineeeeeeee):

Stai linistita ca nu esti singura, si eu pun tot la suflet

| Katherineeeeeeee a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Este un sentiment groaznic... sincer mai bine as vrea sa fiu o persoana cat mai rea decat sa fiu ranita de orice prostie

| NoLiesJustLove explică (pentru Katherineeeeeeee):

Te inteleg perfect, stiu cum e.

| Feeltheflow15 a răspuns:

Inseamna ca nu te intelegi cu cei din jur de-aia te simti asa...ni se intampla macar o data in viata, si da mi s-a intamplat si mie.

| NoLiesJustLove explică (pentru Feeltheflow15):

Ma inteleg foarte bine cu toti, nu cred ca e asta motivul

| Feeltheflow15 a răspuns (pentru NoLiesJustLove):

Pai nu te intelegi la momentul respectiv sau nu esti de acord cu ei ori pur si simplu te simti exclusa...

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Cu totii avem momente cand avem impresia ca suntem cu totul singuri, chiar daca suntem inconjurati de multe persoane.
Dar sunt bune si astfel de momente.
Te ajuta sa te vezi si sa te intelegi mai bine pe tine insuti.

| mariukka a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie dar nu des

| maddymaddy a răspuns:

Daaa mi sa mai intamplat.dar nu de mule ori...happy