| anonim_4396 a întrebat:

Buna! deci defiecare data cand vobesc cu baieti de treba(si pe mesaje si in viata reala)ma comport cu ei de parca ii plac,si la un moment dat lor le place de mine si ma intreaba daca ma simt la fel,si cand afla ca nu se supara si nu mai vorbim,deci le dau sperante false, ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

Nimic, Fi așa cum ești.
Majoritatea bărbații privesc orice zămbet politicos ca pe-o invitație in pat.
Cănd sunt treziți la realitate iși iau jucăriile și plecă. LOL. Fu ck em

| Smmo a răspuns:

Aia au vrut de la inceput relatii sa nu zic altceva. Nu te mai purta cu ei de parca ii placi, in viata reala imbraca-te neprovocator, care ramane - ramane.winking

| Mariucaxoxo a răspuns:

happy Ești empatica și nu-i un lucru rau, te-as sfatui sa fi putin mai distanta de ei(li se urca la cap de cele mai multe ori). Și nu, nu le dai speranțe false dacă ești draguta cu ei