| NameHarris a întrebat:

Am si eu o placere mai "ciudata" cred euhappy imi place sa fac fetele sa planga atata mis de dragi cand le vad plangandlaughingVoi ce spuneti e normal?

Răspuns Câştigător
| CorinaReg19 a răspuns:

Si eu m o placere mai ciudata cred eu, imi place sa imi fac iubitul sa zambeasca. atat imi e de drag cand zambeste. la urma urmei bine faci bine gasesti, rau faci rau gasesti

28 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sadica placere, sa-i cauti cauza.
Din punctul meu de vedere nu e normal, emotiile negative nu-mi produc placere, indiferent din partea cui vin.

| VadTot a răspuns:

Toata energia asta negativa care o produci in jurul tau., iti garantez ca intr o buna zi cand ti o fii lumea mai draga. te va lovii fara pic de mila! laughing si atunci si sa zici Doamne. chiar iti place sa ma vezi plangand. laughing) laughing

| RAY a răspuns:

Atunci joaca teatru e doar o parte din rol, da e amuzant de urmarit

| OnuOnulică a răspuns:

Nu văd ce ți se pare așa drăguț în chestia asta...și nu, nu mi se pare normal.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă umbli cu piper în buzunar șî le arunci în ochi, sau le day cu spray paralizant, sau le ții de gât și storci o ceapă în fața lor...e destul de ciudat.
În rest, e doar problema lor că plâng pentru orice căcat.

| Duucu a răspuns:

Mda,si eu laughing
Ma simt asa de bine cand plang si le consolez.

| NameHarris explică (pentru Duucu):

Tu profiti de starea lor"laughing)

| Mussette a răspuns:

Ce placere meschina. Si care ar fi motivul care sa le faca sa planga?

| NameHarris explică (pentru Mussette):

Le dau cu ciocanu peste degetelaughing este foarte simplu mai ales daca aceea fata sufera din dargostewinking

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

Of! Of! Of!
deci as avea la cine plange candva.winking
Mai putin partea cu ciocanu. laughing

| NameHarris explică (pentru Mussette):

laughing) Filmeazate cand ai de gand sa plangilaughing

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

La cat de miorlaita sunt eu, as putea sa-ti trimit o filmare la 2 zile. Si acum daca ma straduiesc. laughing

| NameHarris explică (pentru Mussette):

Suferi din dragoste sau primesti ciocane peste degetelaughing)?

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

Ciocane nu. Din diverse motive, ma smiorcai. laughing
Din dragoste am plans o singura data...
Motivul ar fi mai complex. crying

| NameHarris explică (pentru Mussette):

Si zici ca abia astepti sa te lauzi ca ai si tu buletin?laughing)

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

Am bulrtin. Dar nu arat ca in poza de profil. aia parca e facuta la Altex. rolling on the floor
Poate ca-i toamna si nu-mi place...

| NameHarris explică (pentru Mussette):

LA ce poza te referi?laughing)

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

Aia de profil.

| NameHarris explică (pentru Mussette):

La contul tau de TPU?>

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

Da

| NameHarris explică (pentru Mussette):

laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in nici un caz.

| Happyjump a răspuns:

E normal pentru un baiat

| corhaz a răspuns:

Si dupa ce incep sa planga le zici ca ai glumit etc cand se opresc nu ai glumit si incepe inca o tura.e 2 in 1

| AndreyBorona a răspuns:

Da este normal, si mie imi place sa le fac sa planga, sunt asa dragute cand plang...

| Catacata7799 a răspuns:

Poate ca da, cum reusesti? happyVreau si eu sa stiu.

| Anysya12 a răspuns:

Nu, nu e. Cred ca ar putea ajunge sa iti placa mai ale cand le faci tu sa planga, deci cred ca ar trebui sa te gandesti ca nu e bine, si sa iti fie mila de ele si sa nu le mai vezi niciodata plangand

| Anna1Maria2Elizabeth3 a răspuns:

Nu cred ca e normal laughing