| anonim_4396 a întrebat:

Am ticul de a-mi roade unghiile, ce pot face ca acestea să crească mai repede? Unghiile false ar fi o soluţie?

Răspuns Câştigător
| AliceXyz a răspuns:

Si eu aveam ticul acesta inainte. Dar la un moment dat am vrut sa-mi las unghiile sa creasca, si am incercat sa nu le mai rod. Acum nu mai am tendinta sa le rod si cresc destul de mari. Unii cand ma vad imi spun "taie-ti unghiile femeie nu vezi ce mari sunt?" Cand eu inainte nici nu aveam unghii. Unghiile false nu ar fi o solutie pentru ca nu sunt ale tale si nu o sa stai toata viata cu ele. Incearca sa nu le mai rozi, o sa vezi ca vor creste. Dupa ce cresc, da-le forma care iti place. In scurt timp nu o sa mai ai tendinta sa le rozi si n-o sa-ti mai placa acest lucru.

4 răspunsuri:
| LordCroft a răspuns:

Baga-le in c.u.r. laughing)

| VampireBlood a răspuns (pentru LordCroft):

Inteligent răspuns...n-am ce-ţi cere.

| LordCroft a răspuns (pentru VampireBlood):

Mersi mersi laughing rolling on the floor laughing

| VampireBlood a răspuns (pentru LordCroft):

Asta ai făcut şi tu cu creierul, nu?