| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt cocosata(cifoză) si fac exerciții pentru fund gen îndreptari sau altele la care se zice SPATELE DREPT. Imi poate creste fundul?
Va rog sa nu radeti

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca-i mai important sa fii preocupata sa faci exercitii corecte pentru spate, sa-l indrepti, ca nu-i pasa nimanui daca iti creste sau nu fundul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De crescut nu va crește, dar va ieși mai mult în evidență, ceea ce este un avantaj,

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Cum v a iesi mai in evidentă fundul fara sa creasca?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Hei! Daca esti cocosata mai bine lucreaza pentru spate si lasa fundul.
Apropo, uita-te pe YouTube si vei vedea o gramada de clipuri "indreapta-ti spatele" sau ceva de genul.Pentru fund, daca tot vrei sa-l ai mai mare fa exercitii pentru fese.Roberta's Gym este tot ce-ti trebuie.Pe mine m-a ajutat mult.Numai bine

| anonim_4396 explică (pentru Anonima163333):

Dar daca fac sala si special pentru fund imi poate creste nu? Chiar daca am cocoașa. Pt spate o sa fac acasa exerciții. Si cam in cat timp se vad rezultate la fund?

| Anonima163333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi s-au vazut in 2 luni daca te tii de ele si faci in fiecare zi.