| Geo_Georgiana_1997_BCJr a întrebat:

Buna TPU... Eu si iubitul meu facem 7 luni impreuna si ma gandeam sa ii fac o declaratie de dragoste sau o scrisoare si am nevoie de ajutorul vostru va rog inseamna foarte mult pentru mine dau funda va pup :*

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce este foarte adevarat?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Geo noi barbati aprecieam o noapte de amor decat poezi, e barbat ofera-i sex nu povesti de dragoste, omul daca crede in tine e destul

| ambicio a răspuns (pentru RAY):

Urat din partea ta sa invetii oamenii sa actioneze asa

| RAY a răspuns (pentru ambicio):

Ce anume e urat din partea mea? sexul e urat?

| ambicio a răspuns (pentru RAY):

Mai presus de sex sunt sentimentele. Ca sa ajungi sa faci sex cu o persoana consider ca ai nevoie de o perioada de timp mai lunga de cunoastere caci astfel te-ai darui orcui si ti-ai pierde adevarata valoare.

| AFR81 a răspuns (pentru RAY):

Poate fac sex regulat. Ti se pare ceva atat de special incat sa-l faca si cand sarbatoresc o aniversare? Sau poate n-au facut deloc pana acum. Barbatii apreciaza si alte lucruri si gesturi din partea unei femei. Un raspuns la intrebarea fetei chiar nu stiu sa dau, insa pe tine pot sa te corectez.

| RAY a răspuns (pentru AFR81):

Da barbati din ziua de azi aprecieaza telenovele asa e, numai sunt barbati care au fost nu acum sunt muieri masculine

| RAY a răspuns (pentru ambicio):

Sexul nu presupune sentimente, sexul consolideaza o relatie tin sa-i amintesc asta, hai sa fim sinceri acel baiat s-a pentru sex cu ea cum e si normal sa fie asa ca intre timp poate sa atasat de ea asta e altceva dar noi barbati stam cu fete din motive sexuale, casnice etc
faza cu sentimentele eu spun sa nu o dam in ipocrizie cand 70% din divorturi sunt facute de femei pe motiv ca iubi lor tia pierdut locul de munca sau castiga amandoi la fel, se cam duce marea iubire

| AFR81 a răspuns (pentru RAY):

Aia care apreciaza doar sexul la o femeie sunt primitivi. Barbatii care vad si alte lucruri frumoase in relatia cu o femeie precum faptul ca ai pe cineva cu care sa comunici, cineva care sa-ti tina companie, care se intereseaza de tine si, cel mai important, cineva care te iubeste, aceia sunt barbati adevarati.

| RAY a răspuns (pentru AFR81):

Man tu esti virgin,cand o sa faci sex mai discutam,cica care aprecieaza sexul sunt primitivi si eu care credeam ca ipocrizia mai mare e feminima acum vad ca si aia masculina e la fel, de parca tu nu ai vrea sex, daca tu nu vrei lasa-i pe alti, orice barbat e atras sexual de o femeie prima oara ca tu ai erectie ca vezi suflete esti unicat, restul noi nu avem erecti cand privim sufletele, daca esti sincer putem discuta sa stii dar daca ma iei cu ipocrizi de astea imense nu avem ce discuta

| ambicio a răspuns (pentru RAY):

Daca asa percepi tu iubirea este foarte trist. Refuz sa cred asa ceva, refuz sa cred ca esti un adevarat barbat...chiar asa a ajuns omenirea in ziua de azi? Relatia dinte un barbat si o femeie se bazeaza doar pe reproducere?

| ambicio a răspuns (pentru AFR81):

Foarte adevarat

| AFR81 a răspuns (pentru RAY):

M-ai inteles gresit. Nu stiu daca ai facut-o intentionat sau nu. Barbatul care apreciaza DOAR sexul la o femeie, acela este primitiv. Barbatii care vad in femei doar instrumente cu care sa-si satisfaca dorinta sexuala sunt dezgustatori si nedemni de luat in seama. E clar ca actul sexual este important in orice relatie pentru ambii parteneri, insa sa-ti placa doar asta la celalalt este gresit. Poate ar trebui sa fii mai deschis si la parerile altora, nu sa ai o idee si sa mergi doar inainte cu ea.

| RAY a răspuns (pentru ambicio):

Vezi daca nu ma citesti pana la final la ce concluzi ajungi, prima oara cand un barbat /femeie priveste alt exemplar al acelei speci de sex opus find hetrosexuali se naste dorinta involuntara sexuala eu la asta ma refer, inceputul se baseaza pe atractia sexuala indiferent de sex,nu carcaterul,inteligenta etc atrage doar aspectul fizic atat,o relatie presupune mult mai mult inclusiv sexul,cand facem sex se elibereaza dopamina,serotina in creier care nasc iubirea /sentimentul de atasament fata de persoana respectiva,acum nu inseamna ca cu fiecare care faci sex gata apare iubirea, biologic o relatie are ca scop reproducerea dar si religios mergeti inmultitiva asa a spus dumnezeu, parerea mea o relatie are ca scop implinirea nevoilor sexuale, emotionale umane, nu stai cu o fata doar pentru sex eu asta vreau sa afirm

| RAY a răspuns (pentru AFR81):

Nu barbati vad sufletele femeilor, ei sunt atrasi de grase de 300 de kg, urate da asa sunt barbati ei vad doar suflete pe naiba noi vedem sex in fiecare femeie asta e adevarul, stam cu o fata pentru sex in mare parte iar uni si in scop sa imi spele hainele sa-mi faca mancare zici ca s-a cu mamica lui

| Geo_Georgiana_1997_BCJr explică (pentru RAY):

Este foarte adevarat de aceea am cerut o declaratie sau o scrisoare de dragoste

| RAY a răspuns (pentru Geo_Georgiana_1997_BCJr):

Cel mai important pentru un barbat este increderea sa stii, eu personal asta caut la o fata sa am incredere in ea, degeaba mi-ar da declarati daca nu as avea siguranta increderi in ea, dovedeste ca il iubesti ca esti sincera cu el

| RAY a răspuns (pentru Geo_Georgiana_1997_BCJr):

Ce este foarte adevarat?

| RainmakerX a răspuns:

Daca nu stii ce sa-i spui atunci nu te forta.

Nu are rost sa-ti bati capul cu scrisori si lucruri de genul daca nu ai talent la asa ceva.

Mai bine ii dai "cartonase cu Naughty wish", o sa aprecieze si e funny ideea.

Tu decizi numarul de cartonase.
Asta inseamna ca de cate ori foloseste un cartonas din ala are voie sa te puna sa faci orice.

Succes!

| ambicio a răspuns:

Nu te putem ajuta cu nimic caci el te cunoaste foarte bine si cel mai frumos ar fi sa ii scrii propriile ganduri. Te poti inspira de pe internet la cum ar trebui sa arate, doar atat. Sunt sigura ca si-ar da seama daca ai copia de undeva si e foarte usor sa verifici acest lucru.