| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ar fi daca ai fi invitat la o nunta a unui cunoscut sau a unei rude si tocmai tu sa fii singurul invitat prezent la ceremonie?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Asta, daca prin absurd s-ar intampla, e si de ras, dar in aceeasi masura si de plans.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Asa este, sunt de acord cu tine.

| Doarunaltutilizator explică (pentru AFR81):

Nici nu stiu daca as rade sau daca as plange de penibilul unei astfel de situatii dar daca n-as fi din familia respectiva a mirelui sau a miresei mi s-ar parea si mie de ras putin situatia.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In lipsa altor alternative as dansa toata noaptea cu mireasa... Poate putin si cu mirele... Dar cu mireasa toata noaptea. laughing