| EviesiJohanna a întrebat:

Ce se intampla daca iei 8-10 pastile de distonocalm?
P.S: nu am de gand sa fac asa ceva..am vazut ceva pe net si vreau sa stiu daca e adevarat sau nu, scria ca un om a murit dupa ce a luat atat dra cum 50% din stiri sunt false...

4 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da, intrii in coma si mori!
sa nu incerci vreodata asa ceva!

| EviesiJohanna explică (pentru Bluebutterfly80):

laughing nici nu am in gand rolling on the floor de ce as face asa ceva cand viata are atatea surprize pentru toti?

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru EviesiJohanna):

Am vazut ca ai mai postat intrebarea asta! asa ca nu pot sti ce ai tu de gand! dar rezultatul este o moarte in chinuri, sau daca nu mori, ramai cu sechele toata viata!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,
Cred ca e un fel de calmant.
Pai...la supradoza de obieci lesini, iar corpul tau le da afara automat, facandu-te sa le vomiti.
Sa nu te puna naiba, ca pe langa faptul ca e tare nasol sa mori, am fost pe-aproape, daca nu-ti iese, o sa ai probleme toata viata.