| Roliii a întrebat:

Ceau TPU! Eu nu prea am succes la fete (sunt timid) si cateodata imi vin niste fraieri din astia cu anumite provocari (hai acuma loveste-o peste c.u.r sau pup-o, etc).Cum sa raspund la aceste provocari (intotdeauna stiu ca vor sa-si bata joc de mine dar vreau sa stiu sa le raspund ca lumea)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca nu asa trebuie sa te comporti cu o fata si iai incuiat

5 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Pe vremea mea, ma plesneau si ma ciupeau fetele pe mine. Peste/de poponet.

| Roliii explică (pentru Lawliet14):

Cum facea-i asta? laughing

| Lawliet14 a răspuns (pentru Roliii):

Nu stiu, cred ca genetica e de vina. Iti dau un sfat, de obicei nu e bine sa fumezi, sa bei doar pentru ca zic altii de exemplu dar in cazul de fata iti cer doar sa le dai o palma peste fund sau sa le pupi. Te faci si tu pe acolo, aproape ca nici nu le atingi si le imbratisezi si dupa cateva dati sigur te lasa aia in pace. Iti poti alege prietenii dar acolo esti intr-o colectivitate, nu inseamna insa ca vei umbla cu ei si in afara scolii. Daca sunt agresivi, te pun sa faci lucruri urate sau chiar te bat (alte lucruri deci), poti apela la diriginte/diriginta.

| Roliii explică (pentru Lawliet14):

Mersi big grin

| LaRrYfLaViA a răspuns:

Fii atent eu sunt fata, dar si in clasa la mine se face asa ceva... cei care te pun pe tine sa plesnesti o fata peste fund este ca sa rada ei ca vei intra tu in necazuri, cand ei iti spun sa faci asta tu spune-le: ma daca tu ai atata tupeu, de ce nu te duci tu? sau: Auzi frate, cine esti u sa imi zici mie sa fac asta?, tu nu ai treaba?, eu nu sunt asa de tampit ca voi, am ce face in loc sa imi bat joc de oameni... sper sa te ajute raspunsrile mele, succes.