| SecretKiss a întrebat:

Cum sa slabesc rapid si extrem de simpu? NU d-alea cu dimineata o ceasca de cafea si o grefa, la pranz o grefa si carne fripta. Nu vreau cu carne si grefe. Ceva extrem si simplu big grin insa si rapid chiar daca asta nu e prea sanatos. Am un fel de prezentare de moda pe 14 martie in scoala. Deci eu m-am ingrasat in solduri. Stiti voi ceva (exercitii si dieta) prin care pot scapa rapid din "carnitza" din soldurihappy? Va rog helpp! Ce dieta si exercitii (nu supa de varza ca nu-mi placelaughing) cunoasteti cu care pot slabi in 2 saptamani juma'? HELLLPhappy Funda evident! Trucurihappy

2 răspunsuri:
| valy31 a răspuns:

Nu mai manca. Vezi ce simplu e.:)) Nu mai gandi asa.
Daca manci foarte putin o sa si slabeste foarte repede. Dar dupa ce te apuci iar de mancat pariez ca o sa pui pe tine mai mult decat ai slabit;).
Cel mai simplu e sati organizezi 3 mese principale in care sa manaci cate putin din alimentele de baza. Sa bei apa cat de mult poti.
Si daca chiar vrei silueta visata fara sport n-o sa reusesti nimic. Niste exercitii fizice foarte buna sunt pe youtube.
Asta e pentru abdomen: http://www.youtube.com/watch?v=5dnlMGd6tEc
Si pentru posterior: http://www.youtube.com/watch?v=pV4terIoYOQ&feature=related

Eu le fac zilnic + 200 de genoflexiuni si mananc orice in limita bunului simt si n-am nici un stres.

Sper sa-ti fie de folos.

| fgch a răspuns:

Extrem ha?hee hee.Bea apa plata(de fiecare data cand ti se face foame), mananca putin(fara paine, grasimi), bea ceva cafea si fa multa miscare, fugi, fa abdomene. orice, doar sa faci ca energia consumata sa fie mai mare decat cea introdusawinking