| Nicolae_Ciochina_1999 a întrebat:

De ce sunt fetele atat de complicate?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca sant curve, tampite si javre notorii.

| AtateaConditii a răspuns (pentru mgtow):

Daca ar lasa garda jos si ar fi, finute, blande, intelegatoare barbatii ar deveni asa cum ai descris tu femeile. Mai bine femeia sa fie mai presus de barbat decat invers. Macar voi aveti puterea fizica, sa avem si noi ceva...

| mgtow a răspuns (pentru AtateaConditii):

Am fost obligat sa vad ceea ce nu trebuia si acum nu mai e cale de intoarcere, dau drumul rautatii acumulate si nimeni nu imi sta in cale, val vartej se aleg de toate.

| AtateaConditii a răspuns (pentru mgtow):

Ai prins-o in pat cu altul, trebuia i te alaturilaughing. Las ca mai sunt fete pe lume stai calm.

| mgtow a răspuns (pentru AtateaConditii):

Am fost fortat sa vad violuri, batai crunte si multe altele...

| AtateaConditii a răspuns (pentru mgtow):

Fortat? Cine **** te forteaza sa vezi asa ceva?

NOname
| NOname a răspuns:

Să nu le poată descifra orice prost. Un fel de scut de protecţie.

| KateMiddleton a răspuns:

Nu sunt fetele complicate, tu nu poti sa le afli secretul, vina e in tine...

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Acum 3000 de ani erau numai cazinouri si baruri pe pamant, puteai sa mergi cu tovarasi sa bei o bere linistit. Pana cand a venit o nava spatiala din cer cu ele... femeile laughing si de atunci totul s-a sfarsit...