| cnvv a întrebat:

De ce sunt fetele asa de complicate?

17 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Omule, nu incerca sa intelegi femeile. Barbatul si femeia se completeaza pentru ca au gandiri total diferite. Da femeile sunt foarte complicate. Pentru faptul ca sunt complicate ne indragostim de ele, desi de multe ori nu le intelegem, le iubim asa cum sunt. Nu incerca sa intelegi femeia. Accept-o.

| RAY a răspuns:

Ce te face sa afirmi asta?

| Drimmero a răspuns:

Nimeni nu le intelege!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa nu exageram, totusi!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

1-1 Yawnaited bwhahahahaha
Urmeaza tornada tunara la treaba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

N.as fi pariat egal, niciodata.Dar de trogloditii aia de la city ce zici?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Dezamagire totala! Nici cu 3 puncte nu urcam pe 3, urcam pe 4, la 2 puncte de camile, ce lupta se da in Anglia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma streseaza si meciul din Romania de diseara!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce pariezi pe asa campionat? 0-0 la meciul nostru, sper sa fie vreun 2-3/0

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Fiindca :winking
https://youtu.be/Xx5EWX06Chw

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Dinainte de Arsenal, Steaua a reprezentat prima mea iubire!

| Mussette a răspuns:

Daca n-ar fi fost complicate, mai intrebai tu pe TPU asta? glumesc happy.
Trebuia sa fie si cineva compliat si asa sunt ele genetic, fara sa gasesti vreun argument. Cromozomul Y e foarte complicat de fel.winking

| Ecaterina2016 a răspuns:

Da un barbat vede o femeia complicata atunci când nu o poate determina sa facă ce spune el și din acest motiv, devine indezirabila. laughing

| SatanLovesYou a răspuns:

Ti se pare tie.

| IulianaPisikaTha a răspuns:

Eu nu sunt asa de complicata big grin

| Teodor17 a răspuns:

Trage de ea

| Briella a răspuns:

Nu vei afla niciodata