| mady666 a întrebat:

Deci eu am 13 ani am vorbit cu parintii mei despre a ma muta in America la 18 ani, eu insa nu Mai rezist pana atunci am niste prieteni care sunt de cativa ani acolo si spun ca nu s-ar Mai intoarce. insa nu prea stiu cum sa imi conving parinti sa be mutam acolo cu Engleza se descurca toata familia cu banii nu este problema insa eu chiar cred a pot avea un viitor Mai ok acolo astept Pareri si raspunsuri care ma pot ajuta.dau funda! multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| GangstaGlock a răspuns:

Incearca si tu sa le zici ce va de genul ca nu le mai ceri nimic sau promiti niste chestii sau prefate suparata, sa-ti dea o lacrima. Sper ca te-am ajutat! Apropo si mie imi place in america rapperii, hip-hop flow, CRIPS AND BLOODS!

| mady666 explică (pentru GangstaGlock):

Ideea e ca am si bani nu e de vai nua m bani dar ei spun ca e greu sa mergem din Romania acolo ca ei au auzit de la cinevea ca nu le-a mers bine acolo in fine sper ca pe la vara sa trec pe acolo (intr-o tabara de cambrige )si sper ca o sa vada cat mi-a placut acolo si poate poate.

| GangstaGlock a răspuns:

Zile ca o sa inveti foarte bine, sau ce vor ei.