| Georgiaanat a întrebat:

Help puppy dog eyes Maine imi pune un baiat piercing in limba. [ Am vorbit cu o fata care tot el i-a pus si i l-a pus foarte bine.] Faza e ca. Mi-e frica rolling on the floor Ma doare rau? Parintii mei nu stiu, si as vrea cateva sfaturi sa nu observe puppy dog eyes Cate zile o sa am limba umflata? O sa vorbesc ciudat [ se observa ]? In cat timp pot sa ma sarut iar cu cineva?laughing [ Penibila intrebarea asta I don't want to see ]. Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PurpleAddict a răspuns:

Pai laughing). Si eu am piercing in limba! happy
Sa spunem ca doare. oarecum laughing. DAR trece imediat! e o durere de fix o secunda laughing. doar "pâc"-ul ăla, si gata big grin. si acum intrebarile laughing):
1. Nu prea stiu sfaturi pentru asta. incearca sa vorbesti cu varful limbii pe cerul gurii big grin
2. Nu o sa ai limba umflata laughing) doar putin rosie. maxim 5 zile ( pe mine m-a tinut 2 zile )
3. Da, se observa ca vorbesti ciudat, dar dupa o saptamana iti revii
4. Da, e penibila (intrebarea)puppy dog eyes Dar odata ce simti ca si cum nu ar mai fi nimic străin in limba ta, atunci ea s-a obisnuit, si poti sa te saruti din noubatting eyelashes smug
Te-am ajutat cu ce am putut happy Sper ca parintii tai sa nu afle laughing) Bafta si curaj! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| wisewolf a răspuns:

DA doare
DA se umfla
ca sa nu observe poti sa bagi un motiv cum ca ti-ai muscat limba si incearca cand esti cu parintii sa porti un pierce mai mic si o culoare asemanatoare cu cea a limbii

| CrazyButt3rfly a răspuns:

Bineinteles ca o sa te doara.
Nu o sa poti vorbi o saptamana, cam asa. Poate mai mult big grin Trebuie sa mananci numai lichide.
Nu ai cum sa faci ca parintii sa nu observe, doar daca sunt plecati mai tot timpul...
Mai bine nu-ti faci happy Nu merita.