| emima a întrebat:

La 1, 67 cm inaltime, cate kilograme trebuie sa aiba o persoana?

Răspuns Câştigător
| Allexaaaandra a răspuns:

Da...57-60 de kg. Dar poti avea cate kg vrei, atata timp cat nu-ti face rau acest lucru.Adica nici sa fii subponderala, sa devii anorexica si toate chestiile alea care se mai intampla, dar nici sa depasesti prea mult greutatea normala, pentru ca atunci apar comentariile rolling eyes... Cunosc sentimentul...

Bye

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca ai intre 18 si 30 de ani, 57 kgbig grin

| Klara a răspuns:

Haaaaaaa! Deci ca sa fiu ideala mai trebuie sa ma ingras 6 kg?
rolling on the floor Yupiiii love struck love struck
Mancareee!

| Andreeagen a răspuns:

Se spune ca trebuie sa ai 57 eu cred ca trebuie sa ai atatea cate sa iti placa tie cum arati?)
Succes!

| domidoc a răspuns:

47 si sa faci modelling.Ca Monica...

| Allexaaaandra a răspuns:

Hey multumesc pentru fundita blushing. Nu prea obisnuiesc sa primesc tongue.
Thanx again big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fată: 57 de kilograme; băiat: 59-61 kilograme.
După vârsta de 30 de ani greutatea egală cu înălţimea - 67 kilograme.
Pa, pa.

| alexandra_3663 a răspuns:

Poi la fete 57 si la baieti 62big grin