| proscanandrei70 a întrebat:

As vrea ca la urmatoarea intrebare sa primesc raspunsuri sincere. Ce fac atunci cand Prietenii ma pun sa fac anumite chestii care eu cred ca nu e bine? Sau rad de mine cand fac anumite chestii care ii amuza. Cum ar trebuii sa ma port mai exact cu ei? dau funda pentru cel mai Sincer si bun raspuns. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DJBlade69 a răspuns:

Pentru lucrurile care tu crezi ca nu e bine sa le faci nu le faci si punct. Daca vor rade de tine inseamna ca nu-ti sunt prieteni adevarati. Tine minte: un prieten iti vrea binele nu raul!

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

INtai,Sa-ti vina minta in cap, sa deosebesti mai bine prieteni de clovnie

| MarcoMC123 a răspuns:

Spune-le sa faca ei primii. Daca fac asta pot sa razi de ei. Daca nu spui ca nu esti cățelușul lor