| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi adolescenti au o orientare sexuala nenaturala(gay,lesbi).Eu ma cred gay, dar nu pot accepta.De ce oare multi adolescenti se confrunta cu asta?

8 răspunsuri:
| DerFinne a răspuns:

Prietene, nu inteleg care e legatura intre homosexualitate si adolescenta. Cine se naste gay, ramane gay toata viata laughing). nu cred ca poti fi gay la.15 ani, iar la 30 sa ai nevasta si copii.winking laughing)

| Axys a răspuns:

Sal din cauza hormonilor trebuie sa incerci sa i controlezi happy... stai si tu mai mult cu fetele happy si totul va fi ok happy

| Axys a răspuns:

e din cauza hotmonilor

| RuxandraBianca a răspuns:

Nici sa nu accepti. asta nu e din cauza hormonilor sau mai stiu eu ce. satana ne pune lucrurile astea in minte. ar fi o prostie sa incerci o relatie cu un baiat mai ales ca esti ...cam dragut. happy

| Maravilla a răspuns:

Pai daca nici la adolescenta sa nu te gandesti ce orientari sexuale ai atunci cand?
Daca iti provoaca o erectie Borat iar filmul tau preferat e Bruno in timp ce Jennifer Lopez te scarbeste e putin cam serioasa treaba pentru ca probabil ca ti-ai dat deja seama ca in societate nu sunt prea agreati asemenea oameni cu asemenea orientari sexuale.
Iar de adolescent cu orientari sexuale inspre gay, lesby, sincer nu am avut nici un coleg/colega/prieten/prietena cu asemenea orientari.

| Maravilla a răspuns:

Stai putin... laughing doamne cum ai legat tu maturitatea cu sexul cu un partener de acelasi sex eu chiar nu pot sa imi dau seama nici daca ma mai nasc odata... probabil te-ai cam impotmolit la discurs si ai bagat maturitate. Doamne. laughing

| hurts a răspuns:

Păi eu cred ca fiacare vrea sa se deosebeasca prin ceva, sa incerce ceva nou, sentimente noi, poate chiar si ceva de lunga durata. (cred). în fine ar trebui sa ne obisnuim cu asa ceva totusi suntem în sec.21.
Bafta!

| anina5 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijoreze acest lucru zic eu. De ce nu poti accepta? Ar trebui sa iti faci prieteni noi poate care te-ar sprijini te-ar ajuta sa accepti ceea ce esti cu adevarat.Eu sunt lesbiana..si am reusit sa accept fara sa imi mai pese de parerile altorahappy