| Ralien111 a întrebat:

Este normal ca un parinte sa-ti zica asa:,, M-am bucurat la inceput ca am un baiat, dar dabea acum mi-am dat seama ca am crescut un fraier si un prost".
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Si eu mai adaugam, care pe deasupra e leit taso.Si tata mai imi zice verzi si uscate, si eu asta ii replic "care e leit taso" laughing si incepe sa injure si dupa rade big grin

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este normal.Dar probabil ca nu stie sa minta.

| Miha a răspuns:

Normal nu este, din pacate parintii nu ii putem schimba. Nu te lasa descurajat, arata-le ca poti mai mult. Bafta! :*

| aXy99 a răspuns:

Ce ai facut de l-ai dezamagit in halul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu (cred ). mai mult ma intreb cu ce l-ai dezamagit asa tare sa iti zica in halul asta.

| Ralien111 explică (pentru anonim_4396):

A aflat ca fumez.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ralien111):

Eh, ce sa ii faci. nu cred ca a ziso chiar asa cu rautate, dar e aiurea sa te apuci de fumat, sa devii dependent de ceva e aiurea, mai ales tigara care dai o gramada de banii care in afara de cancer nu iti aduce altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cum ti-i cresti, asa ii ai".

| GYGYLATINO a răspuns:

Nici un parinte nu ar trebui sa te jigneasca dar oricum cine stie poate fi baut si a zis la nervi sau ori ai luat o nota proasta la scoala depinde ce ai facut tu daca iai gresit cu ceva cere-i scuze bafta

| Ralien111 explică (pentru GYGYLATINO):

Tata? beat? el la nici-o petrecere s-au nunta nu l-am vazut gustand bautura

| GYGYLATINO a răspuns (pentru Ralien111):

Atuncea sincer nu stiu eu am spus ce am crezut ca de la un timp majoritatea din parinti bea alti mai injura alti ia la bataie depinde ati vazut si voi la stiri ce se intampla cand un parinte e beat oricum imi pare rau daca team sup cu raspunsul meu Raptor77777