| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 13 ani, 70 kilograme si 1.76 m sunt prea gras? dati-mi metode de slabit sad va rog

4 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Felicitari,putin baieti reusesc sa aiba o greutate perfecta la inaltimea lor.Nu este cazul sa slabesti, insa da tii musai urcate pe bicicleta si fa o plimbare de 30minute ori tot atata timp jogging. Poti merge si la fitness.Dar intotdeauna sa mananci normal

| anonim_4396 explică (pentru JoAnne9):

Hei dar mie mi se pare ca sunt gras ca am cv burtasad si nah nu stiu tu ce zici? imi poti da id tau sa mai vb?

| JoAnne9 a răspuns:

20 abdomene dimineata si tot atatea seara.

| TudoricaRobert a răspuns:

Simplu. chiar si statul pe scaun ingrasa! trebuie sa ai 3 mese moderate si ultima masa nu are voie sa fie mai tarzie de ora 7 daca vrei sa afli mult mai multe intra pe www, si eu traiesc sanatos.ro