| dvdmultiplayer a întrebat:

fac 16 ani in vara, locuiesc in Bucuresti,imi caut un loc de munca, vreau un job pe care pot sa-l fac pe perioada vacantei de vara. Imi puteti recomanda ceva?

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Poti sa lucrezi ca osptar pe vara. Este bine pentru ca dupa ce termini vei primi un fel de diploma iar dupa te poti angaja linistit. Prin aceea diploma tu stii sa faci lucrurile x, y, z. Daca mai ai nevoie de vreun sfat lasa-mi id-ul tau.

| dvdmultiplayer explică (pentru Ruxandra15):

Branzarobert871@yahoo.ro

| dvdmultiplayer explică (pentru Ruxandra15):

Id meu branzarobert871@yahoo.ro

| Ruxandra15 a răspuns (pentru dvdmultiplayer):

Da accept

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa vinzi diferite produse pe net si sa ai un comision din asta. Cu cat esti mai bun la vanzari, cu atat comisionul este mai mare. Lasa-mi un mesaj daca esti interesat.

| BMDoubleV a răspuns:

Nu ai prea multe variante. Daca vrei sa imparti pliante sau sa faci sondaje de opinie. daca nu, incearca la McDonald's

| dvdmultiplayer explică (pentru BMDoubleV):

Poti sa te angajezi la McDonald's la 16 ani?