| NaruToNR1 a întrebat:

am o vaca si vreau sa o vand online si nu stiu cum! funda celui mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Cel mai usor poti pe tocmai.ro
Este foarte utilizat, deci potentiali clienti exista, iar anunturile sunt clasificate in functie de judet, si apoi diverse categorii.
Poti incerca acolo, si la diverse site-uri judetene de mica publicitate, ca banuiesc ca nu te intereseaza chiar sa o trimiti in celalalt capat de tara.

| Zenithf a răspuns (pentru MrAnderson):

Un sfat bun, si un vecin de-a meu si-a postat moara pe tocmai, nu stiu daca a vandut-o inca, ca nu a postat-o demult. :\

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ii faci cateva poze la draguta, ca mai bine atragi clientela, apoi intri pe vreo 2-3 siteuri din acestea, iti faci cont pe ele, si apoi ii postezi pozele 'mneaei si zici ca-i de vanzare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine? merge frumos? deschide usa singura? foloseste mobilul? e pretentioasa la pascut? pune o poza cu ea, si mai vorghim.vaca e buna la casa omului; dimineata iti lasa, seara iti aduce.LAPTE.

| NaruToNR1 explică (pentru anonim_4396):

Da este frumoasa dar din pacate nu-i pot face poze ca am un mobil fara card de memorie

| FerLin a răspuns:

Blonda, bruna sau roscata?

| m2704 a răspuns:

Posteaza pe siteurile locale de vanzari din zona ta sua pe siteurile mai mari cum sunt mercador sau tocmai.

| Roxane28 a răspuns:

Intra pe www.vaca/mea/online.RO :))) ohh doamne..mergi la targ mai baiatule

| Zenithf a răspuns (pentru Roxane28):

N-am gasit site-ul asta, te rog nu mai induce oamenii in eroare! straight face