| RianaAlexia a întrebat:

Daca cumpar un paysafe de 15 euro de exemplu, il pot folosi de 2 ori?
Adica odata il folosesc si bag 10 euro, il mai pot folosi si a 2-a oara sa mai bag si restul 5 euro? straight face

4 răspunsuri:
| A02Sniper a răspuns:

Daca ai cont Paysafe nu conteaza asta, bagi codul in contul tau si banii raman acolo. Si cand vrei sa-i folosesti pe un site alegi suma de care ai nevoie pentru a achizitiona ceva de exemplu.

| AdrianH1236774 a răspuns:

Nu poti lua paysafe de 15 euro, daca vrei iei unu de 10 si altul de 5 si dacă iei sa zicem unul de 100 RON, Da il poti folosii de mai multe ori

| RianaAlexia explică (pentru AdrianH1236774):

Mersi mult, Funda :*

| iNicholas a răspuns:

Suma intreaga de 15 euro 1x-10euro 1x-5euro coduri, le depui in contul tau pe paysafecard, platile pe steam se fac direct din contul tau de paysafecard, si nu direct cu codurii.