| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, dacă exista cursuri de perfecționare pentru angajatori și angajati ca sa învețe cum sa vorbească cu clientul și sa învețe limbajul corpului, de ce nu exista cursuri de învățare a limbajului corpului și gestionare a situatiilor pentru clienți sa învețe sa nu mai deranjeze angajații (și aici mă refer la vânzătorii din magazine) din pauza de cafea și tigara?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

Niste provinciali, bro. lipsa educatiei si creierului.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu ar avea nici un rost.

| dullcat a răspuns:

Tu ai fi dispus sa faci curs inainte de a cumpara de undeva? Ma indoiesc.Cred ca e mai corect spus bun simt, astfel tine de cei 7 ani de acasa, nu-i nevoie de niciun curs.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru dullcat):

Da aș fi dispus pentru ca îmi place sa învăț

| johnnny123 a răspuns:

Pe tine te-a deranjat cineva din pauza de țigară și acum vrei ca toți oamenii din lume să meargă la un curs unde să învețe cum să nu te mai deranjeze?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru johnnny123):

Nup, pe mine nu mă deranjează nimeni de la pauza