| FocusMood a întrebat:

Stie cineva cate ceva despre Machinimia?
Vreau sa fac parteneriat cu ei dar nu prea stiu nimic despre acestia

5 răspunsuri:
| ArthurKn a răspuns:

Buna gluma, n-o mai face!
Daca nu stii nimic despre ei, cum pastele ** sa-ti faci pareneriat?
Ai minim 2\3k abonati?
Ai cel putin 2\3k views pe zi?
Ai abonati care se uita la fiecare dintre videoclipurile tale?
Ai adnotari la inceputul si sfarsitul fiecarui videoclip?

| FocusMood explică (pentru ArthurKn):

Am ap 1k abonati
cel mai mult am 20k views la un video si mai am cateva peste 10k. In total am peste 100k

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Din cate stiu despre Machinima este ca poti face un contract pe 3 ani mi se pare dar banii pe care ii castigi tu iti ia 30% machinima.

| FocusMood explică (pentru Mitrea_Octavian_1993):

Si daca nu castig nimic nu are ce sa-mi ia, nu?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru FocusMood):

Ai peste 25k vizualizari in primul rand ca sa faci parteneriat?