| ionutz9912 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un PC de gaming, sau cel putin decent, dar nu am bani, parintii nu imi dau alocatia fiindca au nevoie in alta parte, iar venitul este cam mic, deci stiti cum pot economisi sau face de undeva bani? nu imi trebuie multi deodata, am rabdare sa ii strang dar numai sa pot sa-i fac cumva, dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Programe de afiliere eMAG, pcgarage.

| gabriel87000 a răspuns:

Asta ar insemna sa strangi cam 1 an 2. iar un calculator de ce vb tu costa cam mult. deci nu stiu ce varsta ai dar cred ca poti sa-ti cauti de lucru la cineva prin curte.mai este metode pe internet dar e mult de munca