| Anomim2025 a întrebat:

Ce masina Hatchback spatioasa recomandati pentru familie (persoane) si care sa nu fie costisitoare la intretinut, sa fie pe benzina si sa coste in jur de 3000 de euro ( SH )?

16 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ford Focus II.
Ar mai fi si Astra H, dar e peste bugetul tau.

| relian a răspuns:

BMW Grand Tursim

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Cu ce glume bune vin unii pe la aria auto, hmmmm

| Anomim2025 explică (pentru goguPatent):

Ai niște idei de mașini? happy

| relian a răspuns (pentru Anomim2025):

Nu are idei de masini, dar are timp sa comenteze ce altii posteaza, oamenii astia ar trebui dati la o parte de pe aici.raspunde frate aluia care pune intrebarea nu comenta ce scriu altii.Asa is unia vor si ei sa fie bagati in sama si cum la altceva nu se pricep incep sa se ia de cei care dau raspunsuri. Dara nu degeaba isi zice gogu nu?laughing si patent, deci e clara laughing

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Omul intreaba de o masina de 3000 euro, tu ii zici una de de 50.000 euro la panarama si pe urma mai comentezi ca.cat aiurea.
Esti idiot kilogram cu kilogram.

@Anomim2025, da am si idei de masini.

Un logan e cea mai buna alegere la banii aia.

Sau ma rog un Sandero, sa fie hatchback

| relian a răspuns (pentru goguPatent):

Ma nene, ma campionule masina aia ce am zis eu nici noua noua din fabrica nu costa cat spui tu, nu costa nici macar 50 de mii de dolari dapai de euro. Apoi daca ai ceva de comentat fa-o dara raspunde celui care intreaba, nu te freaca pe tine grija ce raspund altii pricepi? Daca nu pricepi iti pot si desena.Deci nu te mai agita la comentariile altora, spune-i tu daca ai ceva de spui celui care intreaba si lasa pe ceilanti sa comenteze ce vor ok? Tu ai vazut masini noi de 3 mii? Eu sincer nu am vazut asa ceva.Atunci ce bagi chestia aia cu 50 de mii? Am spus eu sa ia masina noua cumva? Msini din alea is si folosite nu am spus sa isi ia masina noua.In sf te rog vezi-ti de tigaile tale ca nu am dat eu peste tine cu nimic.Cand o sa iti adresez eu tie o vorba ceva, atunci poti sa comentezi ce vrei.

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Uita-te bre la preturile unui Grand Turismo

https://www.bmw.ro/ro/ssl/configurator.html#/8X31//F34/esl/new/

Masina costa de la 40.000 euro in sus.

E un model scos pe piata acum 3-4 ani maxim.

Unde in prostia ta gasesti Grand Turismo la 3000 euro fie el si sh?

De ce sa nu ma agit la comentariile altora? Ti-e ciuda ca esti prost si eu scot asta in evidenta?

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Cum ramane sefule cu Grand Turismo la 5000euro? Inca sunt curios de parerea ta. Sau cand ai afirmat "Nu are idei de masini" te refereai la tine?
Sau nu prea ai mai avut ce spune cand te am contrazis cu niste argumente?

| relian a răspuns (pentru goguPatent):

La mine qaici gasesc in america, asta daca tot o tii mortis sa stii unde.Tu scoti in evidenta ce anume? Prostia ta aia da o scoti in evidenta.In primul rand tu ar fi trebuit, sa raspnzi aluia care intreaba nu mie.Plus de asta eu am aratat o masina de famile, nici nu am spus de pret ceva.Tu vii si imi spui mie de preturi la masini noi, aia da asa or fi ce spui tu.Nu are idei de masini ma referii la tine gogule laughing dara tu cum intelegi in gura, ar trebuie omu sa iti deseneze.Cineva tea intrebat daca ai ideii de masini cea intrebat omu asta aici, tu nu ai considerat ca trebuie sa raspunzi aluia, ai trecut la barfa, mai exact sa te ia de unia care isi dau cu parerea sau comenteaza ceva.Deci despre ai am zis nu are idei,adica nu ai idei de ce masini de familie, la asta am facut referire, si pana una alta asa si este, ca daca aiveai vreo idee ceva ii raspundeai omului. Dara cum esti un roman frustrat, cu ochelari de cal tu vezi numai ce vrei, nu conteaza ce s e discuta aici tu deja ai trecut la altceva la discutata si comentata ce scriu oamenii pe aici.Inca odata iti spun vezi-ti de oalele tale de tigaile tale, raspunde celui care intreaba tu pricepi lucru asta? Cand o sa vin eu sa te intreb ceva sau sa comentez ceva la adresa ta atunci poti sa vii sa scrii ce doresti.Pana una alta nu te cunosc nu ma cunosti,sincer nici nu-s curios sa cunosc oameni genu tau,care se ia de oricine daca nu-ti place,ori daca cineva spune ceva gresit ori are parerea lui, tu aia faci pe aici sar la gatu aluia laughing vezi-ti omule de treaba ta, sau eventual daca intervii fa-o civilizat, frumos spune-i, arata-i uite asa este, asa se face si etc.Nu se vine cu jigniri si ce mai bati tu campii.Invata sa te porti frumos, sa vorbesti frumos indiferent ce ar spune cineva, indiferent daca cineva iti adreseaza tie ceva personal, ceara daca te injura tu arara ca te duce mintea aia mai mult.Deocamdata ai aratat cat de limitat esti, ce volcabular ai, deci sincer nu mai incerca sa spui ceva ca nu mai sunt curios de nimci in legatura cu tine. Daca tot o sa insisti o sa te raportez pentru chestiile alea "unde in prostia ta." si ce ai mai spus, asa ca du-te si cauta pe altul pe care sa il critici, ca aia faci in loc sa raspunzi omului care intreaba, deci fa ceva folositor dai raspuns alui care intreaba ca omu poate are nenvoie de ajutor.Asta daca te duce capu ala mai mult decat a facut-o pana acum.

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Ai scris ca un analfabet. Nu am inteles nimic din cacaturile alea insirate acolo. Pari frustrat ca ai fost corectat.

| relian a răspuns (pentru goguPatent):

Daca nu esti capabil sa citesti si sa intelegi ce am scris e grav,arata cat te duce mintea, adica nu te duce deloc laughing nu-s frustrat, nu ma supar indiferent ce ai spune tu sau altii pe aici, ma doare undeva de ce crezi tu sau altul, sau de comentariile voastre, jigniri si alte mikymousuri de genu asta laughing

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Ai scris ca un analfabet.

"La mine qaici gasesc in america, asta daca tot o tii mortis sa stii unde"

"Nu are idei de masini ma referii la tine gogule laughing dara tu cum intelegi in gura, ar trebuie omu sa iti deseneze"

"Pana una alta nu te cunosc nu ma cunosti, sincer nici nu-s curios sa cunosc oameni genu tau, care se ia de oricine daca nu-ti place, ori daca cineva spune ceva gresit ori are parerea lui, tu aia faci pe aici sar la gatu aluia "

Scris de analfabet. Se intelege o p.ul.a cand scrii tu.

| relian a răspuns (pentru goguPatent):

laughing nu sunt eu de vina Gogule daca astia ma corecteaza laughing in limba romana ma corecteaza, ailanti in elgleza la fel, eu nu vad dupa mesajul, se duce cum il corecteaza netu laughing
Dar oricum ai inteles, iar daca nu ai inteles atunci numele tau spune tot, nu degeaba esti Gogu si pe deasupra si patent laughing numele spune tot.

| goguPatent a răspuns (pentru relian):

Buna scuza ai cautat, doar ca TPU asta corecteaza cateva cuvinte, nu topicul frazei. Tu acolo ai mari probleme.

| FakeJoker a răspuns:

Sa stii ca si renault laguna II este considerata hatchback, esti spatioasa (a avut un prieten), nu stiu nimic de motoare benzina, dar si cele tdi sunt destul de decente si fiabile.