| anonimusss12 a întrebat:

Help Help ajutor Astazi veneam cu masina pe la mine prin comuna. Ne uitandu-ma la chilometram am vazut Masina de politie MCV in fata am franat usor M-am uitat in oglinga am vazut ca daduse drumul la girofaruri Dar nu au venit dupa mine. Acum cand am inceput sa franez aveam vreo 70 Se poate sa primesc amenda ceva acasa sau daca era ceva veneau dupa mine? Help

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In comuna cu peste 70? Wow, ai tupeu frate, nu gluma!
Daca nu-ti iau carnetul acum, tu sigur nu mori acasa in patul tau.

| anonimusss12 explică (pentru Violleta2022):

Daca nu mi l-a luat pana acum nici nu mi-l ia Am trecut pe langa MCV cu 100 nici nr nu mi l-a luat... Asa ca ii *** Deocamdata happy app 100 pe langa ei unde aveam limita de 50

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimusss12):

Eu ma rog sa-ti dea Dumnezeu minte, ca la viteza cu circuli, nu te vad deloc bine.

| anonimusss12 explică (pentru Violleta2022):

Eu sa fiu sanatos ca boala vine laughing)

| Holiday a răspuns:

Nu te mai stresa atat, si daca aveau radar si mai era si pornit iei o amenda pentru depasirea vitezei intre 10 si 20 km la ora care nu e chiar cea mai mare. Probabil ca din alte motive au dat drumul la girofaruri, sau poate doar sa faca misto de tine ca te-au vazut speriat, mai ales daca zici ca ai si incetinit cand i-ai vazut.laughing Relaxeaza-te, daca e prima amenda, o sa mai iei si altele pe parcurs, daca nu e prima...deja stii cum e, nu te mai speria atat. E doar o amenda de circulatie...

| anonimusss12 explică (pentru Holiday):

E prima... Inca sper sa nu fie Acum mi-am dat seama ca eram intre localitati este o portiune de 100 m dupa care scrie ca am intrat in localitatea... Si acolo eram probabil si normal eram in afara localitatii laughing

| Holiday a răspuns (pentru anonimusss12):

Eu zic sa te relaxezi. Oricum mai devreme sau mai tarziu tot o iei pe "prima". happy

| anonimusss12 explică (pentru Holiday):

Ureaza-mi noroc laughing)