| Aalexander a întrebat:

Salut.
Am intrat cu masina intr un munte de zapada si mi s a stricat putin.
E rupta partea aia din imagine http://imgur.com/XiZyUxx
Cam pe acolo s a indoit mult si e rupt un pic. sper ca am explicat bine. mi a cazut si nr.
Si directia e stricata; trage un pic in dreapta cand las liber volanul.
Am parcat o acum in curte. sa o duc maine la service sau e neaparat acuma?
Am mai mers vreo 3 min de la accident pana acasa cu ea.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai intrat la 60 km /h intr un morman de zapada? de dus la service o duci si peste 3 luni daca nu ai nevoie de masina... ma indoiesc ca directia s-a stricat de la treaba asta

| Aalexander explică (pentru suntserios):

Am alunecat pe zapada cand am vrut sa l depasesc pe unu.

| Aalexander explică:

Imi mai puteti spune cam ce s ar mai putea strica, din explicatia pe care am dat o, si cam cat o sa ma coste s o repar?
aveam vreo 60 la ora cand am intrat...

| ombladon a răspuns (pentru Aalexander):

Adica mergeai cu 60 km la ora si ti-a aparut un morman de zapada in fata sau cum?

| Aalexander explică (pentru ombladon):

Mi a alunecat masina cand am dat sa l depasesc pe unu si s a dus pe contra sens. pierdusem controlul masinii.