| Iosif-claudiu_Padurean_1992 a întrebat:

am si eu o intrebare daca am luat traseul imi mai da dosarul inapoi.si apropo am luat traseul in 09 luna asta si inca nu l-am primit.cam cand ar trebui sa il primesc.Multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai trecut nu iti mai da dosarul inapoi, in maxim 14 zile ar trebuit sa iti vina permisul

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Daca ai trecut proba practica, logic, normal si firesc ar fi sa nu-ti dea dosarul inapoi. Actele din dosar se duc, impreuna cu foaia de examen, la politie, pe baza carora ti se va elibera permisul.

| marian7474 a răspuns:

Nu te duci si iti iei permisul