| tulin a întrebat:

Vreau sa cumpar caucicuri de vara.Nu stiu ce sa aleg dintre Uniroyal fabricate in Slovacia, si hankook fabricate in Koreea.Un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| norisorulpufos a răspuns:

Eu le am din ianuarie 2023 si sunt foarte bune.
Am făcut multi km cu ele.
Te vor tine vreo 4-5 ani.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Hankook!
am actual pe una dintre masini Hankook Ventus S1 evo si sunt peste ce am avut de la Michelin PS3/PS4 -care vorba aia sunt premium!
sunt peste la cum se comporta ca si franare, aderenta etc
evident si hankook si michelin si ceilalti producatori fac mai multe 'modele' de anvelope

| tulin explică (pentru Simpatic):

Am gasit hankook, made in Ungaria cu dot 2024. cele made koreea, au dot 2023 ianuarie.nu stiu daca, cele made Ungaria sunt la fel de calitative.

| ReddY25 a răspuns:

Cumpără de la Hankook, vei avea de câștigat

| norisorulpufos a răspuns:

Hankooj
de Ungaria
Dot 2024

| tulin explică (pentru norisorulpufos):

Sunt de calitate?

| norisorulpufos a răspuns (pentru tulin):

Eu le am din ianuarie 2023 si sunt foarte bune.
Am făcut multi km cu ele.
Te vor tine vreo 4-5 ani.