| dilayla0 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi daca ma puteti ajuta : vreau sa am un par mai bogat, des, lung, fara varfuri despicate si eventual volum ce as pute sa fac in privinta asta? Nu prea m-as incumeta sa folosesc produse chimice

5 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Balsam pentru. ca parul sa para mai bogat si mai lung fara varfuri despicate (+ hraneste parul).Pt. volum poti sa te usuci invers(adica cu capu' in jos).

| BiancaStoran a răspuns (pentru BiancaStoran):

Si sa te tunzi in scari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
TREBUIE să tunzi vârfurile la cel puţin 8-12 săptămâni, pentru dezvoltarea lui sănătoasă.
Întreabă medicul despre cum ai putea să-l mai îmbogăţeşti
Te pup!

| Mara78 a răspuns:

Pentru aceasta iti trebuie un tratament de regenerare, un sampon si un balsam din aceeasi gama. mi-am luat tratament de par de aici si o sa mai iau cand mi se termina. miroase frumos si este super bun http://li.ro/Gw6A

| Alesusu a răspuns:

Si eu aveam aceiasi problema, si il tin foarte mult timp impletit si mi s-a regenerat