| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 2 intrebari despre par:
1.Am vazut ca se poarta parul dezordonat sa zic asa, imi puteti da niste clipuri cu tutoriale pentru asa ceva?
2.Cum pot sa fac sa-mi creasca parul mai repede si drept?
Sunt doua intrebari total deferite...nu vreau raspunsuri gen: daca il vrei dezordonat de ce ai vrea par drept, sau alte raspunsuri neajutatoare...
MULTUMESC. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cristina_Crissu_1991 a răspuns:

1. Pai poti sa il porti liber si sa iti faci de seara ceva împletituri, codite si sa dormi asa(pentru mai mult volum si aspectul ala "dezordonat")
2.Iti creste daca o data la 2-3 luni iti tunzi varfurile. Daca vrei sa il îndrepti poti incerca placa, sau vreun tratament cu keratina, dar in mod natural il poti indrepta uitandu-te aicitonguear drept cu agrafe, fara caldura- ROATA SUEDEZA: https://youtu.be/ba40jkJn5iQ

1 răspuns:
| BadAngel3 a răspuns:

Cauta si tu pe net. Ce e asa de greu? Multi preferati sa puneti intrebari aici ca sa vina raspunsul pe tava decat sa cautati si voi pe Google.