Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce ondulator conic imi recomandati? Sa fie rapid si simplu de folosit. Am vazut ceva de la Remington si de la Philips(cel invelit cu catifea). Chiar nu stiu ce sa aleg pentru ca nu le am cu coafatul... Multumeeeeesc!

Răspuns Câştigător
| evelina94 a răspuns:

Da,am folosit si Philips si Remington, dar la moment ma folosesc cu Philips din ala cu catifea si sunt foarte multumita :*

3 răspunsuri:
| evelina94 a răspuns:

Salut! Eu, personal, ma folosesc de ondulatorul Philips. Mi-a placut mai mult decat cel de la Remington, deoarece buclele par mai originale si tin mai mult timp. Succes! :*

| anonim_4396 explică (pentru evelina94):

Ai folosit si Philips si Remington? De Philips acela cu catifea esti multumita? Multumesc :*

| evelina94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,am folosit si Philips si Remington, dar la moment ma folosesc cu Philips din ala cu catifea si sunt foarte multumita :*