| Bububu01 a întrebat:

Am o problema gravă. Am ceafa mare si apare ca o cocoasa in spatele gâtului. Daca stau perfect dreapta tot de vede. Ce pot sa fac? Se vede atât de inestetic. Dau vot si funda răspunsului ajutator.

Răspuns Câştigător
| angelcore a răspuns:

Trebuie' sa slabesti draga, aia e, poate fi la fel de bine o problema medicala, dar incearca prima varianta daca nu arati ca un bat. happy fara suparare.

| Bububu01 explică (pentru angelcore):

Sa sti ca nu m-am gandit ca poate fi de la kg in plus pe care le am.Nu cred ca daca as fi mai slabă s-ar mai vedea. In nici un caz nu e problema medicală pentru ca mereu am avut problema cu kg, dar nu prea m-a afectat, pentru ca momentan ma simt bine in pielea mea. Insa nu ar strica sa mai dau putin jos. laughing) Multumesc mult. :*

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Daca zici ca ai probleme cu greutateahappy atunci trebuie sa slabesti

| Bobby711 a răspuns:

E clar ca ceva nu e ok. Ar trebui sa te duci la un doctor chiar vrei sa iti pui sanatatea in mainile unor oameni pe care nu ii cunosti si cel mai probabil nu au nici o legatura cu medicina?