| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi fac suvite verzi, insa am auzit ca acel spray pentru suvite nu este foarte bun. Adica eu nu vreau sa dureze mult, dar nici sa se ia pe haine. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Mihaella_Laura_1933 a răspuns:

Poiii asa ceva merge numai la un salon adica iti faci suvitele timp de o luna si apoi te decolorezii.singura solutiehappybig grin Funda plizz!love strucklove strucklove struck:*

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nuantator. Gasesti pe bestial.ro. Nu se ia pe haine, culori variate, se vede super pe par, insa trebuie sa il decolorezi mai intai.

| Mihaella_Laura_1933 a răspuns:

Eu am folosit acel spray de suvite shyii intr-adevar nu este ft bun am aruncat multe bluze din cauza acestui produs shyii rezultatele nu shunt chiar excelente.iti recomand suvitele fakute la salonwinkingDaa nu incerca sa iti faci un obicei cu aceste suvite deoarece o prietena de-a mea a avut parul ft lung shyii dinn cauza suvitelor i.a cazut parul si a trebuit sa se tunda ca un baiat!kiss

| anonim_4396 explică (pentru Mihaella_Laura_1933):

Si cum as putea sa imi fac la vara niste suvite sa dureze cam maxim o luna si sa se vada cat de cat bine? Adica pe mine ma intereseaza sa nu pateze

| Mihaella_Laura_1933 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poiii asa ceva merge numai la un salon adica iti faci suvitele timp de o luna si apoi te decolorezii.singura solutiehappybig grin Funda plizz!love strucklove strucklove struck:*