| alepatry a întrebat:

Cine de aici este reprezentant Avon? de cat timp? si cam care sunt avantajele si dezavantajele in a fi reprezentant Avon? mama mea este reprezentant Avon de 12 ani, dar totusi as vrea sa va intreb si pe voi, va multumesc.

5 răspunsuri:
| Annemary_2131 a răspuns:

Eu sun rep avon de 2 ani, imi merge foarte bine pentru ca mi-am facut o echipa de 4 reprezentanti si am discount mai mare.imi plac la nebunie competitiile se dau chestii dragute. comenzile mi le strang de la scoala, de obicei am cam 4 milioane pe luna si mie imi intra in buzunar in jur de 1 milion. m-am inscris la avon pentru ca parintii mei nu o duceau prea bine rate alea, alea si trebuia sa le dau socoteala pentru orice ban cheltuit.acum sunt oarecum independenta(am 14 ani). ciaw

| DeeaPustoaica a răspuns:

Si mama a fost dar a iesit ca cu criza de unde comenzi...Nu merita ca doar daca faci comenzi mari primesti gratis ceva tongue

| nico1988 a răspuns:

Buna!
Oriflame am ales si sunt ft multumita:daca vrei detalii intra pe nicol_oriflame@yahoo.com
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
• 0%: pentru comandă sub 50 lei
• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei
• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei
• 40% : pentru comandă peste 500 lei + cadouri la fiecare coamnda

| andreeaw a răspuns:

Eu sunt din decembrie 2008 si din aprilie 2009 sunt coordonator. sa stii ca se merita, daca muncesti chiar poti sa faci bani din comenzi si din staff. si in plus sunt tot felul de competitii si premii in fiecare campanie. cum iti suna sa castigi 700 lei + un set de genti + multe alte premii? si asta daca muncesti pe parcursul a cateva campanii...

| giliolla a răspuns:

Sunt la ei de 7 ani, multumita? asa si asa, dar sunt si la Infinity, iti recomand mai bine decat Avon, daca vrei mai multe detalii giliolla@yahoo.com