| any_3631 a întrebat:

Cum pot deveni reprezentant avon? Care sunt avantajele si dezavantajele? dau funtita:d

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Avantajele sunt, cu cat ai comenzi mai multe si mai mari in functie de valoarea lor primesti in schimb de la cei de acolo diverse lucruri asta depinde de comanda, iar dezavantajele sunt, ca nu tot timpu cand dai comanda iti vin toate produsele si asa poti sa primesti reclamatii de la cumparatori, dar nu se intampla des.Ca sa devii reprezentant poti sa te duci la un magazin avon sau la cei care sunt prin magazine si vand produse avon si sa ceri mai multe detalii.happy bafta.

8 răspunsuri:
| ancaid a răspuns:

Pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe id ancasimanu@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| dyddyyyx18 a răspuns:

Ca avantaj ar fi ca poti sa castigi niste bani in plus.

| poopasa a răspuns:

Pai poti sa intri pe www.avoncosmetics.com, iti da catalog pentru reprezentant separat la preturi foarte mici, comanda o pui tot la doua saptamani sau si trei si platesti dupa 16 zile de la data livrari si iti da si cadouri si discont asta depinde de ce suma ai facut, dezavantaje nu prea stiu ce sa iti spun ca eu sunt de un an reprezentanta si sunt multumita.Pa

| iolanda_4444 a răspuns:

Pentru toate secretele Avon contacteaza-ma iolanda_avon@yahoo.com sau trimite-mi un mesaj privat.

| ella_7881 a răspuns:

Buna, numele meu este mihaela si sunt reprezentant avon si oriflame dar degeaba trebuie sa ai comenzi mari pentru a avea prifit.pe langa acestea 2 sunt si la o firma de cosmetice lady's sunt foarte incantata momentan am ajuns la stadiu de lider si-mi merge foarte bine.castigi de la prima comanda 25%. daca vrei sa-ti arat cheia succesului contacteaza-ma ella_angel_016

| eeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmooooooooooooooo a răspuns:

Pot sa te fac eu daca vrei sunt reprezentanta id meu daca vrei sa ma contactezi
ssnejanasovrlean

| diana89_6382 a răspuns:

Daca vrei sa mai devii reprezentant da-mi un msg si te inscriu.ai multe avantaje.primesti cadouri la fiecare comanda.