| CosmeticeOriflameAvon a întrebat:

Daca am 17 ani, 1.62 si 52 de kg, pana la cat ar trebui sa mai slabesc?

4 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ar trebuie sa mai slabesti cateva kg, sa ai 40-45 kg.
Mananca fructe si fa ceva sport.

| Nataliaaaaa a răspuns:

Esti normalla. Greutatea ta trebuie sa aiba intre 48-62 kg. Nu trebuie sa depaseasca numarul de dupa virgula inaltimii tale. Sper ca te-am ajutathappy. Funda?

| FadingToPerfection a răspuns:

Cred ca glumesti! Cum sa ai 52 kg la 1.62? Cred ca iti atarna suncile, nu altceva. Pune mana si slabeste cel putin 10 kg. Eu am 1.63 si 41 kg si tot mai vreau sa slabesc cateva kg.
Poti sa tii post negru 3 zile, doar cu apa, apoi 1-2 zile cu cateva fructe si iar post negru.
Bafta!

| CosmeticeOriflameAvon explică (pentru FadingToPerfection):

Vai de mine! De fapt, vai de tine! Cum sa ai 41 de kg? Cred ca esti foarte slaba. Avantajul e ca nu mananci mult si ocupi putin spatiu, asa-i?