| alexutza_8395 a întrebat:

Produsele "Avon" sunt bune? Unele priatene de ale mele mi-au spus ca nu sunt asa de bune pe cat parhappy.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sincer eu cred ca sunt foarte bunehappy
Aproape toate produsele pe care le folosesc sunt de la Avon si eu una sunt multumita de elelove struck
nu se compara produsele din magazine cu cele de la Avon!happy Parerea meawinking

14 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Ba da sunt bune

| Hmmmm a răspuns:

Sunt unele produse care sunt bune si altele care nu.
eu una is f multumita d toate produsele mai putin d cele pentru par si unghii.

| georggyy a răspuns:

Eu am folosit majoritatea produselor si pana acum nu am avut nici o problema.

| Nimic special a răspuns:

Sunt detul de bune. Cand vine vorba de cosmetice nu mai de la AVON amhappy. Si chiar imi plac.:X

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu cumpar multe produse de la avon si sunt multumita. Poate ti-au zis ca nu sunt foarte bune doarece unele produse lor nu le fac bine, dar asta nu insemna ca nici tiehappy.

| Aries90 a răspuns:

Depinde de produse. Eu cumpar foarte mult de la Avon, si am realizat ca fardurile de pleoape nu sunt persistente, ca si parfumurile. Si nici bijuteriile nu sunt grozave. Dar in rest nu am nimic de comentat. Produsele pentru par sunt foarte bune, cel putin mie mi-au facut bine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SexyChick a răspuns:

Majoritatea sunt bune
singurele care nu imi plac sunt tusurile de ochi tongue
si produsele din gama color trend :p

| bianca_1917 a răspuns:

Mie imi plac si le-am folosit pe majoritatea.probabil prietenel tale au nimerit un produs care nu se potrivea tipului lor de par, ten etc si de asta sunt dezamagite de produse.conteaza si cum alegi produsele, nu iei tot ce nu ti se potriveste.bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda cred ca sunt bune... dar mai bune sunt cele de la Oriflame...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune produsele de la Avon. Mi'am luat de curand un fard de la color trend si sunt f multumita de el. De asemenea si parfumurile persista mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor sunt reprezentata avon si va spun ca toata lumea care a comandat bijuteriii a fost foarte multumita ...acu depinde si de gusturibatting eyelashes

| alinalacramioara a răspuns:

Iti pot spune din proprie experienta ca produsele avon sunt foarte bune. Daca prietenele tale ti-au zis ca nu sunt bune este pentru ca poate nu sunt bune pentru ele sau poate pentru ca au gusturi diferite de ale tale.Iti zic mai degraba sa le incerci singura. Iar daca vrei sa cumperi produse avon cumpara de la tine. Fii propriul tau reprezentant Avon. Daca esti interesata de inscriere ma poti contacta pe e-mail-ul meu aly_yna90@yahoo.com cu mesajul AVON. NU pierzi nimic, ci doar ai de castigat, in afara de produsele iti pofi face banii tai de buzunar fara limita.