| Bubu75 a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva.As vrea sa imi fac parul ca Justin Bieber, adica cum il are facut acum si nu stiu cam cat trebuie de mare.dau Funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| luisanamy a răspuns:

Trebuie sa il lasi sa creasca, sa mergi la frizer. Filat, placa de par, fixativ si poate ai sa reusesti.

| Bubu75 explică (pentru luisanamy):

Eu cred ca tu te referi la parul pe care il avea inainte (mare), nu eu ma refeream la cel din prezent happy

| Simona8807 a răspuns (pentru Bubu75):

Nu stiu cum era inainte si nici cum e acum happy stiu doar ca e penal... sorry!

| Bubu75 explică (pentru Simona8807):

Mersii oricum laughing:*

5 răspunsuri:
| Simona8807 a răspuns:

Justin Bieber?! No comm! -.-'' il urasc!

| Bubu75 explică (pentru Simona8807):

Si eu il urasc, dar imi place parul lui acum cum il tine un fel de creasta. Oricum imi place love struck