| Dyenutza98 a întrebat:

De la ce firma sunt mai bune produsele de la avon sau de la oriflaime?

Răspuns Câştigător
| dana7777 a răspuns:

Sunt reprezentant avon si produsele de la avon sunt mai bune. Am fost reprezentant si la oriflame dar nu mi-au placut produsele deloc!
Am fost o data la ceva sedinta la oriflame si zicea niste minciuni grave despre avon ca cica prod. de la avon sunt testate pe animale.Nu ii adevarat deloc.Infine mint ca sa iasa ei in evidenta...
iti recomant avon:X

7 răspunsuri:
| roby_6848 a răspuns:

Oriflame,categoric! straight face
Mai si intrebi! Avon are produse de proasta calitate si unele rujuri sunt cancerigene. Cele de la Oriflame sunt extrem de bune.
Crede-ma. Ti-o zic din proprie experienta! sper ca te-am ajutat. fundabatting eyelashes?

| yhsay a răspuns:

De acord cu Laura. Avantajul Avon-ului este ca are produse mai ieftine decat cele de la Oriflame; de asta Avon este si mai popular.

| ancaid a răspuns:

Si avon si oriflame au produse bune si mai putin bune.

| RoXyyR a răspuns:

De la avon este mai renumita dar sa stii ca st produse bune si la oriflame dar depide de ce produs vrei sa iti cumperi

| Ureniuc a răspuns:

Oriflame are produsele de buna calitate, iar la Avon ieftine si cam proste.

| pisika_5560 a răspuns:

Oriflamebig grin

| laura93 a răspuns:

Desi firma "Avon" este mult mai renumita mie personal mi se par mult mai bune produsele de la "Oriflame":*