| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si de ea se ia mereu tigani si nu stie ce sa faca sau ce sa le zica sa o lase in pace, va rog sa o ajutati.
dau funda

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Chiar nu-mi vine sa cred ca fug tiganii dupa ea fara ca ea sa le atraga atentia in vreun fel.Adica esti sigura ca nu le spune nimic ofensiv sau ca in trecut nu a avut conflicte cu ei? Daca e asa, si ei fac asta fara niciun motiv ar trebui sa cereti ajutorul unui adult.

7 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

rolling on the floor
sa-i bata, huooo, mothefuckers.

| Musique a răspuns:

Daca îi ignoră, se vor sătura și ei.

| NimeniAnonim888 a răspuns (pentru Musique):

A incercat, dar nu a mers ii e frica se se duca si in par din cauza lor o data am fos si eu cu ea cand au venit o trageau de sani de posterior dar am ajutat-o eu(bine ca am fos eu acolo ca nu stiu ce se intampla)e disperata nu iese afara din cauza lor vreau sa o ajut dar nu stiu cum dar ea e si frumosa intr-o zi si-a dorit sa fie urata sa se taie pe fata etc. numai sa o lase aia impace.
si i-am zis ca voi intreba pe saitul asta ca sa o ajut

Răspuns utilizator avertizat
| Deliα a răspuns:

Sa se vopseasca brunata.Alta solutie nu e.

| LittleMe a răspuns:

E cam nasol aici. Nu i`ar strica deloc putin tupeu! Ori sa vorbeasca despre asta cu un var mai mare sau cu vreun tutore. Presupun ca asta i`ar calma pe ciorile alea straight face