| calmopenmind18 a întrebat:

Ati simtit vreodata starea de raceala interioara si exterioara? Ca si cum ati fi inevitabil un iceberg si la fel de inevitabil va loveste viforul? Adica sa nu iti pese de nimic. O indiferenta ranforsata de repulsie. Vi s-a intamplat? Sunt o alta minune a naturi oare :O?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da.

| Trolli a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. Dar alteori am simtit si caldura, si a compensat.

| Warhead a răspuns:

Da.
Dacă aş trimite acum o scrisoare, m-aş aşeza pe pat şi aş zâmbi, ştiind că scrisoarea oricum nu va ajunge. Sunt pesimistă. Sunt realistă.