| alexaalexandra a întrebat:

ce as putea folosi impotriva cearcanelor? sunt foarte vizibile si nici cu concelear nu se mai acopera.eu dorm destul dar nimic. cearcanele nu trecsad
un sfat?
merci :*

2 răspunsuri:
| elamit a răspuns:

Sunt batoane corectoare la avon nu stiu cum se numesc dar sunt eficiente.

| adrian24 a răspuns:

O metoda clasica de combatere a cearcanelor este "lingura din congelator". Pune doua linguri din inox in congelator pentru jumatate de ora, apoi le scoateti si masati cearcanele cu partea bombata a lingurei.

Si castravetele este eficient in tratarea cearcanelor.